+48 601 93 63 93 | INFO@DATASTORM.PL |
LANGUAGE:

Nowoczesne Techniki Ochrony Danych I Informatyki Śledczej

Kompleksowa obsługa sektora prywatnego i instytucji publicznych

ZESPÓŁ

Skuteczność Datastorm jest bezpośrednim odzwierciedleniem umiejętności i talentu personelu stanowiącego trzon firmy. Rozległe doświadczenie i szerokie kompetencje naszej ekipy w zakresie bezpieczeństwa i informatyki śledczej czynią Datastorm zaufanym i pewnym partnerem zarówno podmiotów prywatnych jak i instytucji publicznych czy organów ścigania.

Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów i ekspertów z dziedziny technologii bezpieczeństwa informatycznego, bezpieczeństwa sieci, informatyki śledczej, odzyskiwania danych i audytowania wewnętrznego.

Umiejętności i kompetencje naszego personelu potwierdzone są licznymi certyfikatami wydawanymi przez niezależne organizacje i agencje.

Wśród posiadanych przez nas certyfikatów znajdują się:

CISP

CISSP

Certified Information Systems Security Professional, wydawany przez konsorcjum International Information Systems Security Certification Consortium, zgodny z wewnętrznymi wytycznymi Departamentu Obrony i Agencji Bezpieczeństwa Narodowego USA dotyczącymi procedur certyfikacyjnych.

CISA

CISA

Certified Information Systems Auditor, uznawany na całym świecie certyfikat audytorski, zatwierdza kompetencje dysponenta w sferze audytu, procedur kontrolnych i bezpieczeństwa informacji, wydawany przez Information Systems Audit and Control Association.

CEH

CEH

Certified Ethical Hacker, certyfikat potwierdza kompetencje w zakresie identyfikowania słabych punktów infrastruktury sieciowej i eliminowania ich celem uniemożliwienia penetracji sieci.

CHFI

CHFI

Computer Hacking Forensic Investigator, również wydawany przez organizacji International Council of E-Commerce Consultants. Potwierdza ekspercie kompetencje w sferze informatyki śledczej, technik dochodzeniowych i analitycznych oraz zabezpieczaniu materiału dowodowego.

CCE

CCE

Certified Computer Examiner, wydawany przez organizację International Society of Forensic Computer Examiners. Potwierdza biegłość dysponenta w zakresie informatyki śledczej.

CIA

CIA

Certified Internal Auditor, wydawany przez Institute of Internal Auditors ekspertom w sferze audytu wewnętrznego, zarządzania ryzykiem, procedur kontrolnych, nadzoru finansowego i technologii informatycznych.

CCNP

CCNA/CCNP

Cisco Certified Network Associate/Professional, wydawany przez firmę Cisco. Potwierdza kompetencje dysponenta w zakresie bezpieczeństwa sieci i czyhających na nie zagrożeń. Wymogi certyfikatu są zgodne z wewnętrznymi wymaganiami amerykańskiej Agencji Bezpieczeństwa Narodowego i Komitetu ds. Systemów Bezpieczeństwa Narodowego, umożliwiając tym samym posiadaczom certyfikatu świadczenie usług w zakresie bezpieczeństwa infrastruktury informatycznej instytucjom rządu federalnego USA.

ZAUFALI NAM